Najlepšie balančné pomôcky pre Vaše deti sú TU! 🥳

✔ Priestorové uvedomenie tela

✔ Koncentrácia

✔ Koordinácia ruka - oko

✔ Správne držanie tela

✔ Rozvoj a koordinácia svalov

✔ Rozvoj pohyblivosti dieťaťa

Priestorové uvedomenie tela

Koncetrácia

Koordinácia ruka-oko

Správne držanie tela

Rozvoj a koordinácia svalov

Posilnenie balansu a stredu tela

Rovnováhakoordinácia sú dôležité pre vývoj každého dieťaťa. Na podporu tohto vývoja treba dieťaťu poskytnúť vhodné pomôcky. Môže to byť obyčajný obrubník vonku alebo naopak prvok, ktorý sa dá umiestniť v rámci interiéru. Niečo minimalistické, moderné a funkčné akým sú aj jednoduché drevené kladiny. Dieťa si za pomoci rodiča môže z kladín vytvoriť vlastný balančný chodníček, pričom pri jeho tvorbe rozvíja motorické zručnosti a svoju predstavivosť. 

Balančný chodník je navrhnutý tak, aby pomohol deťom zlepšiť rovnováhu a zmyslové vnímanie v ich rannom detstve. Kladiny sú skvelé pre sólovú hru ale aj pre skupinové cvičenie. S ich nízkou výškou nad zemou (3,5 cm) sú bezpečným miestom pre posilnenie rovnováhystredu tela detí, ako aj miestom pre budovanie sebadôvery a pocitu, že  som to zvládol sám.

Kladiny sú stohovateľné aj so spojkami, čo umožňuje ich ľahké skladovanie. Sú obojstranné, kde jedna strana je hladká a druhá pokrytá flisovým koberčekom, na ktorý sa môžu prichytiť doplnkové drevené prvky, čím sa zvýši náročnosť pohybuzmyslové vnímanie chodidlom.

Rozmery kladiny:  1,9 x 9 x 80 cm 

Nosnosť kladiny: 100 kg

Odporúčaný vek: od 18 mesiacov

Materiál: masívny buk. Spojky majú na spodnej strane korok, ktorý pôsobí protišmykovo a zároveň chráni podlahu pred poškriabaním.

Použitie: odporúčame vnútorné nakoľko kladiny boli vytvárané za týmto účelom

Povrchová úprava: možnosť ošetrenia kvalitným prírodným olejom OSMO s certifikátom pre nábytok a detské hračky. Zaškrtnite to v objednávacom formulári.

Skladovanie: interiér