Najlepšie balančné pomôcky pre Vaše deti sú TU! 🥳

✔ Priestorové uvedomenie svojho tela

✔ Koncentrácia

✔ Koordinácia ruka - oko

✔ Správne držanie tela

✔ Rozvoj a koordinácia svalov

✔ Všeobecný rozvoj pohyblivosti dieťaťa

Rovnováha a koordinácia sú dôležité pre vývoj každého dieťaťa. Aby sme ich mohli podporiť, treba dieťaťu poskytnú vhodnú pomôcku. Či to už bude obrubník vonku alebo naopak prvok, ktorý sa dá umiestniť aj v rámci interiéru. Niečo jedinečné, moderné, minimalistické a funkčné. K rozvoju týmto smerom nám môžu pomôcť jednoduché drevené kladiny, ktoré pre dieťa slúžia aj ako hračky. Sú prispôsobené detským rúčkam, aby si z nich deti mohli postaviť  vlastný balančný chodníček a rozvíjať tak svoje motorické zručnosti hrou.

Balančný chodník je navrhnutý tak, aby pomohol deťom zlepšiť rovnováhu a zmyslové vnímanie v rannom veku. Kladiny sú skvelé pre sólovú hru ale aj pre skupinové cvičenie. S ich nízkou výškou nad zemou (3,5 cm) sú bezpečným miestom pre posilnenie rovnováhy a stredu tela detí, ako aj miestom pre budovanie sebadôvery a pocitu, že som to sám zvládol. 

Kladiny sú stohovateľné aj so spojkami, čo umožňuje ich ľahké skladovanie. Sú obojstranné, kde jedna strana je hladká a druhá pokrytá flisovým koberčekom, na ktorý sa môžu prichytiť doplnkové drevené prvky, čím sa zvýši náročnosť pohybu a zmyslové vnímanie chodidlom.

Rozmery kladiny:  1,9 x 9 x 80 cm 

Nosnosť kladiny: 100 kg

Odporúčaný vek: od 18 mesiacov

Materiál: masívny buk, spojky majú na spodnej strane korok, aby nedošlo k poškriabaniu podlahy a súčasne pôsobia protišmykovo

Odporúčame vnútorné použitie.